Wydarzenia

Zrób sobie kawę, usiądź wygodnie, włącz dobrą muzykę i zrelaksuj się czytając cyfrowy dziennik PRAK-VET'a. Chcemy tu podzielić się naszymi myślami i wiedzą. Z Tobą i całym światem!

zwierzaki

Archive for kwiecień, 2016

kropka1

KWIETNIOWE ĆWICZENIA NA UCZELNI

Uwaga! w dniu dzisiejszym oraz jutro w godzinch 16-19.00 gabinet PRAK-VET będzie nieczynny. Pani doktor dzieli się wiedzą ze studentami w ramach ćwiczeń na uczelni. Przepraszamy za utrudnienia. Zapraszamy w sobotę. W przypadkach pilnych proszę o kontakt telefonicznych ( najlepiej sms)- zawsze jakaś konsultacja czy wizyta w innych godzinach jest możliwa….
rita1

KWIECIEŃ ZE STUDENTAMI

UWAGA! W dniu dzisiejszym gabinet czynny tylko w godzinach porannych. Po południu dzisiaj i jutro pani doktor prowadzi ćwiczenia dla przyszłych lekarzy weterynarii, w związku z czym gabinet będzie nieczynny. W przypadkach ważnych możliwość konsultacji dzisiaj wieczorem , ok.21 po  wcześniejszym ustaleniu drogą telefoniczną ( proszę o sms), ewentualnie jutro ok.19.00. Wszystkich pacjentów zapraszam w normalnych godzinach w sobotę od 9.00 do 13.00.
rita1

HEMATOLOGIA W PRAKTYCE …DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

W dniu dzisiejszym gabinet będzie nieczynny. Zaproszenie przez studentów na ich konferencję ” Okiem praktyka” to zaszczyt dla wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy przyjmują trudne przypadki, a potem mogą podzielić się wiedzą ….  z jednej strony ” kaganek oświaty” / edukacja /dla przyszłych lekarzy, a z drugiej strony nieustanne własnej podnoszenie poprzeczki, by być jeszcze lepszym specjalistą dla swoich pacjentów…. Zapraszamy w poniedziałek w normalnych godzinach przyjęć i delikatnie informujemy, że kwiecień będzie nieco studencki…trochę zajęć na uczelni i nieco zmieniony grafik w niektóre dni tygodnia. unnamed (2)

Z CYKLU PRZYCHODZI LEKARZ DO LEKARZA…

W dniu dzisiejszym ( poniedziałek 04.04.2016) gabinet w godzinach popołudniowych będzie czynny do 18.00. Dla ładnego uśmiechu pani doktor też czasem potrzebuje oddać się w zaufane ręce fachowców  w klinice najlepszych specjalistów od zębów  . Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy jutro w normalnych godzinach przyjęć.

Facebook

Google Plus